Sıralı Dağıtım Reçete Onaylarının ve Ek Belgelerinin Uzaktan Onayı Hakkında...

Değerli meslektaşlarımız;

Uzun süredir üzerinde çalışmış olduğumuz yeni web sitemiz bugün itibariyle kullanımınıza sunulmuştur Web sitemizde birçok yeni özellik eklenmiş olmakla birlikte gerekli hallerde ek birkaç özellik daha aktif hale getirilecektir. 


Yeni eklenen özelliklerin başında Sıralı Dağıtım Reçete onaylarının ve ek belgelerinin uzaktan onayı bulunmaktadır. Buna istinaden eczacılarımız döküm özetlerinin gönderimini web sitesi üzerinden gerçekleştirip gerekli ödemeleri online olarak yapabileceklerdir. Oda tarafından verilen onay belgesi yine web sitesi üzerinden alınacak olup eczanelerimize zaman ve mesai anlamında katkı sağlayacaktır. Ekte paylaşılan doküman aracılığıyla onay sisteminin nasıl işleyeceği şematik olarak tarafınıza sunulmuş olup değerlendirmeniz rica olunur.


Bu geçiş sürecinde eczacılarımızın özellikle sıralı dağıtım reçetelerinin onayı konusunda mağdur olmaması açısından dikkat edilmesi, gerektiği durumlarda odamız ile irtibata geçilmesini rica ederiz. 
Üyelerimizin şahıslarına özel şifreleri ile erişebilecekleri portal, mesajlaşma, şahsa ve genel duyurulara direkt erişim, yeni nöbet entegrasyonu, uzaktan onaylı üyelik belgesi vb. belge erişimi, majistral formülasyonlar, şahsa ve genele ait ilanlar ve e-takas programı gibi birçok yeniliğin eklendiği internet sitemizin odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

Sisteme üye girişi yaparken kullanacağımız Kullanıcı adı: TC kimlik no Şifre: TC kimlik no ilk beş hane olarak belirlenmiştir. Sisteme giriş yaptıktan sonra portal üzerinden şifre değişikliği yapabilirsiniz.