KAREKODSUZ İLAÇLARIN DEPOLARA BİLDİRİMİ HAKKINDA ÖNEMLİ VE ACİL!!!

NOT:Bu akşama kadar bildirilmesi gerekmektedir.Paket programların hiç biri oluşturulan xml data dosyasını otomatik olarak depolara iletmemektedir.Eczacılarımız kendi kullandıkları email adreslerinden bu dataları maile dosya ekle kısmından ekleyerek göndermeleri gerekmektedir.Depoların email adreleri aşağıda belitilmiştir.

Karekodsuz ilaçları depolara bildirmek için eczacılarımızın tebeos, eczanem, byte gibi bir paket programı kullanması gerekmektedir.

TEBEOS üzerinden Karekodsuz İlaç Bildirimi Ekran Görüntüleri

BYTE üzerinden Karekodsuz İlaç Bildirimi Ekran Görüntüleri

FARMAKOM üzerinden Karekodsuz İlaç Bildirim Ekran Görüntüleri

ECZANEM üzerinden Karekodsuz İlaç Bildirimi Ekran Görüntüleri

ILON üzerinden Karekodsuz İlaç Bildirimi Ekran Görüntüleri

Paket programda bildirim yapılacak deponun GLN numarası girilmiş olması gerekmektedir.Gln numarası programlarda depo kartları bölümünden girilebilmektedir. Stok girişi yapıldıktan sonra Xml dosyası oluştur butonuna tıklanacak ve bilgisayarın masa üstünde eczacının TCkimlik numarası ile başlayanbir xml dosyası oluşumu sağlanacaktır

Bu dosyayı seçim yaptığınız deponun e-posta adresine gönderebilir veya bir CD ye kaydederek depo yetkilisine verebilirsiniz. Ecza depolarının e-posta adresleri aşağıda liste halinde verilmiştir. Oluşturduğunuz bildirim formunu istediğiniz zaman "Sakladıklarımı Getir" butonuna tıklayıp geri getirebilir, yeni ilaç ekleyip mevcut ilaçları çıkartabilir, adetlerde değişiklik yapabilir ve yeni bildirim formu oluşturabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken husus bildirimlerinizi sadece bir ecza deposuna yapabilirsiniz.

Hedef Ecza Deposu

hedefbildirim@gmail.com

Selçuk Ecza Deposu

selcukeczabildirim@gmail.com

Nevzat Ecza Deposu

nevzateczabildirim@gmail.com