Ekim Ayı SGK ve Medikal Reçeteleri Teslim Günleri

NOT: Evrak kayıtları sistem üzerinden çekilip,evrak tesliminde işleme alındığı için sorun yaşanmaması adına belirlenen teslim günlerine riayet etmeniz rica olunur.

Ekim  ayı SGK ve Medikal  reçeteleri 10-11-14-15 KASIM 2022 tarihlerinde teslim edilecektir.  Günlere göre eczane dağılımı yapılmıştır.

C grubu reçeteler için farmainbox dönem sonlandırmasının eczane tarafından yapılması gerekmektedir.Sadece sonlandırma yapılacak olup çıktı alınmayacaktır. Eczane tarafından sonlandırma yapılmayan gruplar için sistem onay izni vermeyecektir. Eczanelerimizin Farmainbox dönem sonlandırması yapıldıktan sonra C grubu medula döküm özetini eczacı odası sitesine yüklemesi gerekmektedir.

Reçete tesliminde evrak kayıt alınıp sonra örnekleme yapılacağından eczanelerimizin teslim günlerine riayet etmesi önemle rica olunur.


ECZANELERE GÖRE TESLİM GÜNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

ÖNEMLİ.   A-B ve C grubu döküm özet bilgilerinden evrak kayıt amaçlı 2 şer nüsha alınması gerekmektedir.Fatura ekine;medula döküm listesi(hasta isimlerinin yazılı olduğu)1 adet, medula döküm listesi özet (evrak kayıt için) 2 adet , fatura 2 adet,C Grubu için oda sitemizden alınan onay listesi 2 nüsha olacak.Oda sitesinden alınan C grubu onay listenin 1 tanesi Sgk poşetine reçetelerle beraber eklenirken diğeri medula döküm özet listesiyle beraber  kayıt esnasında kontrol amaçlı verilecektir.C grubu reçeteler için  farmainbox reçete tevziye girildikten sonra farmainboxun verdiği onay yazısının eklenmesine gerek yoktur. C Grubu reçeteler ve muhteviyatları YEŞİL renkli poşet ile teslim edilecektir. Poşetler odamızdan temin edilebilecektir.

İLÇE ECZANELERİMİZİN MÜMKÜNSE EVRAKLARINI ECZA DEPOLARI İLE DEĞİLDE BİR PERSONELLERİ İLE GÖNDERMELERİNİ RİCA EDERİZ.