Önemli Duyurular
Anasayfa / Duyurular / Odamızdan / GÜNCEL VE ÖNEMLİ DUYURULAR!!

GÜNCEL VE ÖNEMLİ DUYURULAR!!

1) 07 temmuz tarihinde 16 eczacımızın katılımı ile mobil reçetelerin sıralı dağıtımı  hakkında odamızda düzenlenen toplantı sonucu dağıtıma katılacak 13 eczane gönüllük esasına göre belirlenmiş olup yılsonuna kadar sıra sistemi bu eczanelerle devam edecektir.

2) Sağlık müdürlüğü yetkilileri ile yapılan görüşmelerimizde eczane denetimlerinde sıklıkla karşılaşılan bir takım sıkıntılar hakkında bilgi edinilmiştir. Temel olarak Buzdolabı ve soğuk zincir kuralları, ısı ve nem ölçer formlarının kayıtlarının tutulmaması, miadı geçik ilaçların rafta bulunması, eczane personelinin önlük giymemesi, Reçete ile satılması zorunlu ilaçların reçetesiz satılması gibi eksikliklere rastlanıldığı öğrenilmiştir. Bu konularda gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederiz.

3) ÖZDEMİR ECZANESİ SAHİBİ NURAY HERGÜNER VE EŞİ OĞULLARININ SÜNNET TÖRENİNE TÜM MESLEKTAŞLARIMIZI DAVET ETMEKTEDİR. BİLGİLERİNİZE. TARİH: 17 TEMMUZ 2011 PAZAR SAAT 13:00  YER: KARŞIYAKA MAH. ŞİMŞEK SOKAK NO:11 (KARŞIYAKA YAŞLILAR BAKIMEVİ KARŞISI)

Hakkında Genel Sekreter

x

Check Also

2017 Yılı Satış Hasılatı Bilgilerinin EBS’ye Girilmesi Hakkında!!!

41.A.0001333 01.02.2018 BÖLGE ECZACI ODASI  YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA Bilindiği üzere, Birliğimiz ile ...