Önemli Duyurular
Anasayfa / Duyurular / Odamızdan / Güncel ve Önemli Duyurular Ocak

Güncel ve Önemli Duyurular Ocak

  • ODAMIZ SIRALI DAĞITIM SİSTEMİNDE BUNDAN ÖNCE 6 FARKLI TÜRDE SIRA KENDİ İÇİNDE KOTA VE SIRALAMA BAZINDA TAKİP EDİLMEKTEYDİ. BU ŞEKİLDE KOTALARIN VE SIRANIN TAKİBİ HEM ECZANELERİMİZ HEM ÇALIŞANLARIMIZ AÇISINDAN CİDDİ İŞ YÜKÜ OLUŞTURMAKTADIR. DİĞER BAZI ODALARDADA UYGULANDIĞI ÜZERE MOR VE TURUNCU REÇETEYİ AYIRMAK SURETİYLE DİĞER TÜM SIRALARI BİRLEŞTİREREK TEK SIRA TEK LİMİT SEKLİNDE UYGULANMASINA  GEÇİLECEKTİR. DİYALİZ SOLÜSYONU – ERİTROPOETİN VE DARBOPOETİN – BAKIM EVLERİ – YATAN HASTA REÇETELERİ SOSYAL HİZMETLER (SÖZLEŞMESİ OLAN ECZANELERLE) VE HASTANIN İSTEĞİNE BAĞLI OLARAK ÖZEL BEYANLA GETİRİLMESİ İSTENEN REÇETELER TEK BİR SIRA KABUL EDİLEREK SIRAYA DAHİL OLAN VE OLMAK İSTEYEN HER  ECZANENİN TÜM ALT GRUPLARA ZORUNLU OLARAK DAHİL OLDUĞU KABUL EDİLECEKTİR.  

GEÇEN YIL 12 AY BOYUNCA SIRALI DAĞITIM SİSTEMİNE DAHİL OLAN ECZANELERİMİZİN REÇETE ORTALAMALARI ALINMIŞ OLUP EŞİTLEME YAPILMAKTADIR.

  •  RX Media Pharma ürünü temin etmek isteyen üyelerimiz odamıza başvurabilirler.
  • KAMU KURUM İSKONTOLARI FARK FATURALARININ DEPOLARA TESLİM SÜRECİ TAKİP EDİLMEKTE OLUP. SIKINTI YAŞAYAN ÜYELERİMİZİN ODAMIZA BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR.
  • HASTANELER TARAFINDAN KAYDEDİLEN E-RAPORLARDA OLUŞAN SIKINTILARLA İLGİLİ OLARAK SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İLE GÖRÜŞÜLECEKTİR. GELİŞMELER ODAMIZ SİTESİNDEN DUYURULACAKTIR.
  • G2D Lİ ÜRÜNLER HAKKINDA İADE SÜRECİ VE İZLENECEK YÖNTEMLERİN BELİRLENMESİ İÇİN DANIŞTAY’DA AÇILAN DAVANIN SONUÇLANMASI BEKLENMEKTEDİR. SONUCA GÖRE İZLENECEK YOL SİZLERE DUYURULACAKTIR.
  • 2011 YILI ODA AİDATLARI:  EN GEÇ  20/02/2011 TARİHİNE KADAR ODAMIZA YATIRILMASI GEREKMEKTEDİR.
    -ECZANE ECZACILARI        
    ODA KATKI PAYI 464.55 + YILLIK AİDAT  30.97 + AFET FONU 61.94 + YARDIMLAŞMA SANDIĞI 92.93 = 650.39 TL      

  -KAMU ECZACILARI           ODA KATKI PAYI 232 + YILLIK AİDAT  18.48 + AFET FONU 61.94 + YARDIMLAŞMA SANDIĞI 46.47 = 355.89 TL

Hakkında Genel Sekreter

x

Check Also

2017 Yılı Satış Hasılatı Bilgilerinin EBS’ye Girilmesi Hakkında!!!

41.A.0001333 01.02.2018 BÖLGE ECZACI ODASI  YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA Bilindiği üzere, Birliğimiz ile ...