Önemli Duyurular
Anasayfa / Duyurular / Odamızdan / 9.Olağan Seçimli Kongre ve Sonuçları Hakkında!!!

9.Olağan Seçimli Kongre ve Sonuçları Hakkında!!!

Değerli Meslektaşlarımız. 9. Olağan seçimli kongre demokratik bir şekilde yürütülerek sonuçlanmış, yeni yönetim kurulu, haysiyet divanı, denetleme kurulu ve üst kurul delegeleri sizlerin oyları ile belirlenmiştir. Bu süreçte bizlere destek olan ve mesleğimize katkı sunan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Ayrıca geçtiğimiz dönemlerde emeğini ve zamanını esirgemeden odamıza ve mesleğimize katkılar sunan ve bu dönem aramızdan ayrılan Sayın Hacer Arpaç’a içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yönetim kurulu toplantılarının 15 günde bir düzenlenmesine ve haysiyet divanı, denetleme kurulu, büyük kongre delegelerinin görüş ve önerilerini sunmak üzere bu toplantılarda hazır bulunmalarına karar verilmiş olup oda yönetim kurulu ilgili kurulların listeleri ektedir. Denetçi eczacılarımız ilgili komisyon üyesi arkadaşlarımız tarafından belirlenerek bir sonraki toplantıda sizlere duyurulacaktır.

Hakkında Genel Sekreter

x

Check Also

Piyasada Bulunmayan İlaç Bildirimi Hakkında!!!

Meslektaşlarımızdan, bazı ilaçlara erişimde sorun yaşandığına dair Birliğimize ulaşan bildirimler doğrultusunda,  konu ...